середа, 6 листопада 2013 р.

Новорічна гірлянда.

Дівчата у рукодільних блогах на повну готуються до Нового року.Стільки краси вже встигли натворити!!!!От і я розпочала свою підготовку.Дітки мої вже не кашляють і не тепмературять,а значить у мами настрій веселіший,і з'явилося надхнення для творчості(коли мої дітлахи не добре себе почувають,не можу нічого робити,а творити,і тим більше).А тут у блозі "Декоративный Город" стартував новорічний марафон,і я вирішила приеднатися.Основний елемент першого етапу - гірлянда:

Вирішила я створити її,як окремий елемент.Складається з 14 сніжинок,з'єднаних між собою біжутерними колечками.Світло-олубі сніжинки вкриті синіми блискітками,а темно-голубі повинні бути вкриті срібними,та поки їх довозять до магазину,покажу вам фото без них:....а так виглядає гірлянда на вікні(правда за вікном пейзаж зовсім не зимовий,але ще ж і не зима...):


Скажу відверто,дістала багато задоволення,створюючи її,і не знаю як вам,але мені результат до вподоби.З місцем для неї ще неоприділилася,ношуся з нею по хаті,приміряю,куди більше пасує....
...а ще приймаємо участь у завданні "Новогоднее украшение" від блогу "Сокровищница идей":
....дякую за те,що ви зі мною....

6 коментарів:

 1. Очень красивая гирлянда! Просто супер, это ж какая кропотливая работа, вы просто молодец! Здорово!

  ВідповістиВидалити
 2. Здравствуйте Зоряна!
  Гирлянда очень красивая и кропотливая) Результат замечательный)) Еще и функциональная..не надо на стекло клеить и пр. А украсить можно что угодно, хоть елку, хоть стенку..очень оригинальная идея со съемной гирляндой))
  Спасибо от Декоративного города за участие в новогоднем марафоне! Надеемся и в следующих этапах видеть ваши работы)

  ВідповістиВидалити
 3. Очень красивая гирлянда. Зоряна, ты вообще работаешь в такой сложной технике -- я ни разу не пробовала.
  Зоряна, я тут к тебе с деловым предложением :) Ты бы не хотела сделать у меня в блоге гостевой пост? Думаю, что мои постоянные читатели были бы рады с тобой подружиться, а кроме того о тебе узнает и англо-говорящий блогомир, так как я переведу твой пост на English. Нужно быдет коротко представится и поделится какой-то интересной новогодней поделкой. Если тебя это заинтересует -- напиши мне имэйл : oksanai1@mail.ru
  Спасибо!

  ВідповістиВидалити
 4. Очень красиво! Спасибо от Декоративного Города!

  ВідповістиВидалити
 5. Чудесная, красивая и очень кропотливая гирлянда!!! Спасибо от Сокровищницы идей и удачи!!!

  ВідповістиВидалити
 6. О квиллинг! Это же столько работы!!!! Замечательно!!! Спасибо от Декоративного города!

  ВідповістиВидалити